שיקום לאחר ניתוח

תוכניות שיקום מקצועיות ויעילות

post-operative-rehabilitationחזרת הביתה מניתוח - מה עושים? כמה מתרגלים? מה אסור ומה מותר? כמה זמן ייקח השיקום? האם תחזרו להיות כמו לפני הניתוח או אולי יותר טוב?

אין ספק שנקודת המוצא הינה ניתוח מוצלח ואיכותי, אך כיום מבינים שלשיקום יש נדבך חשוב ומשמעותי בהצלחת הניתוח ובחזרה לתפקוד מלא ופעיל.

בפיזיותר צוות פיזיותרפיסטים מקצועי, זמין ומנוסה, שיסייע לכם לעבור את התהליך השיקומי ולמקסם ככל הניתן את תוצאות הניתוח, כך שתחזרו לשגרה ולאורח חיים עצמאי ואיכותי בצורה הבטוחה, האיכותית והמהירה ביותר.

בפיזיותר יש לנו ניסיון טיפול במגוון רחב של ניתוחים: החל מניתוחי ארתרוסקופיות בברך, ירך או בכתף, דרך קיבועי שברים ועד לניתוחים מורכבים כגון החלפות מפרקים ועוד.

אנו נתפור לכם באופן אישי תכנית שיקומית תוך התייחסות לכל המעטפת, כולל המלצות להתאמת הבית, התאמת אמצעי עזר, קבלת טיפולים ועוד. בנוסף תקבלו המלצות לטיפולים תומכים חשובים כגון: הידרותרפיה המותאמת למסגרת הזמן והמגבלות הקיימות, לסוג העבודה והפעילות שאליה צריך לחזור, לרצונות ולשאיפות האישיות של כל אחד ואחת!

בפיזיותר ציוד חדיש, איכותי ומתקדם שיאפשר לך למצות כל טיפול ברמה הגבוהה ביותר. בפיזיותר אנו עומדים בקשר צמוד עם טובי המנתחים ומתעדכנים באופן קבוע בפרוטוקולים הניתוחיים והשיקומיים.

 


זקוקים לתכנית שיקום טיפולית?
הצוות המקצועי של פיזיותר ישמח לסייע ולענות לכל שאלותיכם - פנו אלינו עכשיו.

 
  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  אי אפשר להתעלם כיום מטרנד הריצה. כמות הרצים ואירועי הריצה בארץ ובעולם …

  האם ישנם גורמי סיכון לפציעות ספורט ברצים?

  ריצה היא פעילות מבורכת שטומנת בחובה יתרונות רבים. למעשה כיום מתייחסים …

  פציעות בזמן הכנה למירוץ, כיצד להישמר?

  כיצד נקטין את הסיכוי להיפצע בזמן ההכנה למירוץ

  כיום , לא ניתן להתעלם מהעליה העצומה בכמות האנשים שרצים ומשתתפים במירוצים …