טיפול בכאבים אקוטיים וכרונים

פיזיותר יחזיר אתכם למסלול של שגרה ואיכות חיים

acute-and-chronic-pain-treatmentסובלים מכאבי גב כרוניים לאורך זמן? יש לכם כאבים בברכיים בזמן ההליכה או בזמן העלייה והירידה במדרגות?

בפיזיותר ישנו צוות פיזיותרפיסטים שמתמחה בטיפול בכאבים אקוטיים וכרוניים, ע"י מגוון רחב מאוד של אמצעים ושיטות, שיעשה הכול כדי להקל עליכם ולהחזירכם למסלול של שגרה ואיכות חיים.

כאבים כרוניים, הינם כאבים ממושכים המשפיעים על איכות החיים שלנו, אם ברמה של מטרד יומי ואם ברמה של הגבלה והימנעות מפעולות רבות וחשובות שאנו עושים במהלך היום.

פעמים רבות קשה למצוא את הגורם לכאבים אלו ונוצר תסכול רב בשל חוסר היכולת להפחית את הכאב והיכולת להשיג הקלה ותפקוד איכותי יותר. לכאבים סיבות רבות, החל מיציבה לקויה, משקל עודף, עומס יתר, תבנית עבודה, תנועה לקויה, תכנון לקוי של עמדת עבודה, חולשה, חוסר איזון שרירי ועוד סיבות רבות.

חשוב להבין שישנם מגוון רחב של אמצעים לטפל בכאבים כרוניים, כולל טכניקות רבות הכוללות טיפולי פיזיותרפיה, דבר שיכול לעיתים לסייע בהפחתה של כדורים עם השפעות מזיקות ותופעות לוואי רבות.

צוות פיזיותר, מבצע הערכה מקיפה ויסודית בכל התחומים הללו במטרה להבין מהו הגורם לכאבים וכיצד ניתן לטפל בו, ובכך לגרום להפחתה משמעותית בכאבים ולשיפור באיכות החיים.

על פי רוב מדובר בתהליך מורכב וממושך ואנו נדאג ללוות אותך לכל אורך התהליך בצורה קשובה, יסודית, מקצועית ורחבה, כך שהבעיה לא תחזור ככל הניתן לאורך זמן.

אנו פתוחים לעוד שיטות ואמצעים רבים אחרים ובהתאם לצורך, לא נהסס להפנות גם לטיפולים אחרים או טיפולים משלימים.


פנו אלינו עכשיו ונשמח להקל על הכאב וללוות אתכם בתהליך הריפוי.

 
  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  אי אפשר להתעלם כיום מטרנד הריצה. כמות הרצים ואירועי הריצה בארץ ובעולם …

  האם ישנם גורמי סיכון לפציעות ספורט ברצים?

  ריצה היא פעילות מבורכת שטומנת בחובה יתרונות רבים. למעשה כיום מתייחסים …

  פציעות בזמן הכנה למירוץ, כיצד להישמר?

  כיצד נקטין את הסיכוי להיפצע בזמן ההכנה למירוץ

  כיום , לא ניתן להתעלם מהעליה העצומה בכמות האנשים שרצים ומשתתפים במירוצים …