טיפולי פיזיותרפיה

מגוון טיפולים מקצועיים אישיים וקבוצתיים

בפיזיותר מגוון רחב של טיפולי פיזיותרפיה מקצועיים – אישיים וקבוצתיים לבחירתכם לפי הצורך. הפיזיותרפיסטים המיומנים שלנו מתאימים באופן אינדיבידואלי כל טיפול על מנת לקדם החלמה מהירה ומוצלחת.

למי מיועדים הטיפולים הפיזיותרפיים שלנו?

אנו ממליצים על טיפולי הפיזיותרפיה שלנו לכל מי שרוצה או צריך לשפר תנועה בחיי היום יום, לרפא או להקל כאב, להשתקם לאחר פציעה, לשפר הישגים ספורטיביים ולהתבגר בבריאות שלמה ובאיכות חיים טובה. המומחיות שלנו בשיקום מסייעת לנו למצוא פתרונות לכאבים מכל סוג: בין אם מדובר בפציעה מתאונה, כאב הנובע מעומס יתר על השרירים או אפילו כאב שקשה לזהות את מקורו.  הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו למצוא פתרונות שיקום יצירתיים ונכונים לכל אחד ואחת, גם אם מדובר בתהליכי שיקום מורכבים כגון: מצבים נוירולוגיים, שיקום לאחר ניתוח וכדומה  – פיזיותר זו הכתובת בשבילכם.

פיזיותר – אתם בידיים בטוחות ומקצועיות

כשאתם מטופלים על ידי הפיזיותרפיסטים המוסמכים של פיזיותר, תדעו שאתם בידיים בטוחות ומקצועיות. כל מטפל הוא מומחה בתחומו ברמה הגבוהה ביותר ויודע לעשות את מלאכת הריפוי והשיקום בנאמנות ובמסירות באמצעות טיפולי פיזיותרפיה מקצועיים.


החלטתם לתאם פגישה? מצוין!

הפגישה מוקדשת במיוחד בשבילכם ובה נעשה את הכול כדי להבין את מצבכם ולענות לכל שאלותיכם
בצורה המועילה ביותר – על מנת שתתחילו בתהליך הטיפול הפיזיותרפי בזמן הנכון.

  טיפולי פיזיותרפיה - שיפור מידי באיכות החיים

  טיפולי הפיזיותרפיה בפיזיותר, מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מהמומחים בתחום וכוללים: אבחון, שיקום ומניעה של בעיות במערכת התנועה. המטרה העיקרית שלנו היא: לשפר יכולות תפקודיות של אנשים בכל הגילאים, אשר תפקודם המלא נפגע מסיבות שונות כגון: ממחלה, חבלה או תאונה ועוד.

  הפיזיותרפיסטים המוסמכים והמיומנים של המרכז, עוזרים מדי יום, לרפא ולמנוע פציעות, אשר יכולות למנוע חיים איכותיים ושלמים. מיומנויות הטיפול גבוהות וכוללות בין היתר טכניקות טיפוליות ידניות, תרגילים רפואיים, שימוש במכשירים טכנולוגיים מגוונים והתאמת הסביבה לתפקודו של המטופל. המטפלים במרכז בעלי הבנה עמוקה בתפקוד האדם מבחינה פיזית, נפשית, חברתית ותרבותית, פועלים על פי כללי האתיקה המקצועית ויסייעו לכם לטפל בכאב וגם בסיבה לכאב. כך, לא רק שתשפרו את איכות החיים, אלא גם תוכלו למנוע פציעות אשר עלולות להופיע בעתיד.

  המגוון הרחב של טיפולי הפיזיותרפיה במרכז, מכסים טווח רחב של כאבים ופציעות כגון: שיקום לאחר ניתוח, שיקום לאחר פציעות ספורט, שיקום נוירולוגי, טיפול בכאבים אקוטיים וכרוניים, שיקום גריאטרי, אבחון וייעוץ ביומכני, אבחון וטיפול התפתחותי בגיל הרך, מתן חוות דעת משפטית ועוד.

  המטפל האישי שלכם, יבחר יחד אתכם את הטיפול הנכון עבורכם והיעיל ביותר למצבכם. מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהתאים את סוג הטיפול המדויק לכם ביותר.

  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  אי אפשר להתעלם כיום מטרנד הריצה. כמות הרצים ואירועי הריצה בארץ ובעולם …

  האם ישנם גורמי סיכון לפציעות ספורט ברצים?

  ריצה היא פעילות מבורכת שטומנת בחובה יתרונות רבים. למעשה כיום מתייחסים …

  פציעות בזמן הכנה למירוץ, כיצד להישמר?

  כיצד נקטין את הסיכוי להיפצע בזמן ההכנה למירוץ

  כיום , לא ניתן להתעלם מהעליה העצומה בכמות האנשים שרצים ומשתתפים במירוצים …