ממליצים

לקוחות כותבים

עינב עיני

לאורי אלבר הגעתי ביולי 2014 לאחר הפניה מאורטופד, עבור חיזוק שרירים לפני ניתוחי ברכיים. כשהגעתי אליו, לא הייתי מסוגלת ללכת יותר מכמה צעדים, שהייתי עושה בגרירת רגליים. מלאת כאבים ומיואשת ממצבי, אורי הפיח בי תקווה. הוא היה ונשאר לאורך כל התהליך הארוך הזה, שעוד רחוק מסיום, חיובי ואופטימי. התחלנו לעבוד על חיזוק השרירים עם מינימום עומס על הברכיים.

כשלא הייתי מסוגלת לעשות תרגיל מסויים, או כשהיה לי יום כאוב במיוחד, אורי הראה לי שגם אם אני נחה מעט או כרגע לא מצליחה- הכל בסדר. אני בסדר. במשך חצי שנה עבדנו קשה מאוד על חיזוק השרירים, ומה שעזר לי יותר מכל הייתה האמונה השלמה של אורי בי ובתהליך שאנחנו עוברים יחד. בינואר 2015 נותחתי בברך שמאל ולאחר כמעט חודשיים בהם הרגל הייתה מקובעת, התחלנו שיקום. אין מילים שיוכלו לתאר את עוצמת הכאבים שחוויתי עם כל תזוזה של הרגל, ובכל זאת- חייבת ללמוד ללכת עליה מחדש, חייבת ללמוד לכופף אותה.

אני בטוחה שאם לא היה לי את אורי ללוות, להדריך ולהאמין בי בתהליך הזה, לא הייתי מצליחה לשקם ולחזק את הרגל בזמן כה קצר ולהכין את הגוף לניתוח השני. מטיפול לטיפול הרגשתי טוב יותר, הרגשתי מסוגלת, וזאת אך ורק בזכות העידוד והתמיכה שאורי העניק לי. בזכות התרגילים שהותאמו במיוחד למצב שלי.

ביולי 2015 עברתי את הניתוח השני, הפעם בברך ימין. עכשיו אנחנו חודש לאחר תחילת השיקום. בזכות העבודה הקשה שאורי ואני השקענו בחיזוק הגוף שלי ושיקום ברך שמאל, השיקום בברך ימין מהיר יותר משהיה בשמאל. ההבדלים עצומים, ובכל פעם אורי מתפעל וטופח לי על השכם מחדש, ואני מאושרת. פיזיותרפיסט טוב הוא אחד שעוזר למטופלים שלו בבעיות הרפואיות שלהם. פיזיותרפיסט מצוין, גורם למטופלים שלו ליהנות מהטיפול למרות הכאבים, לרצות ולהגיע לכל טיפול באושר ובציפיה, וזה אורי.

אורי גורם לי בכל פעם מחדש לרצות להשתפר, לרצות להגיע רחוק יותר בשיקום. הוא גרם לי לסמוך עליו בעיניים עצומות, כי הידע שלו והמקצועיות שלו מחד והכרת המטופל והבעיות הרפואיות איתן הוא מתמודד ודרך כך התאמת אופן הטיפול מאידך, הן, לפחות לתחושתי, חשובות לו לא פחות מלמטופל עצמו.

הוא גרם לי להתאהב בפעילות גופנית, מה שלעולם לא חשבתי שיכול לקרות. הוא גורם לי להרגיש טוב עם עצמי ועם היכולות שלי, ובעיקר, הוא עזר לי דרך התוצאות של הטיפול והעבודה המשותפת שלנו, להבין שלא רחוק היום בו אצא לחיים חדשים, בריאים ומאושרים יותר. אין לי ספק שבלעדיו לא הייתי מגיעה לנקודה בה אני נמצאת היום ומבחינתי הוא שינה ושיפר את חיי.

תודה אורי, אתה יחיד ומיוחד ועל כל מה שעשית עבורי, אשאר אסירת תודה לאורך כל חיי.

רחל טלמור

מכון פיזיותרפיה ואילן נוחומוביץ'.

 
בשמי ובשם משפחתי אני מבקשת להודות לך ולצוות המכון על היחס הנפלא,הטיפול המסור (למרות הכאבים והקרכצען ) והתוצאות המחזירות את העצמות היבשות , פחות או יותר למקומן .
אנחנו מגיעים בשמחה למרות אי הנעימות מתוך הידיעה שבצאתנו המצב יהיה טוב בהרבה. 
בהצלחה לכולם!
רחל טלמור בשם כל המשפחה .

נחמה רובין

המלצה חמה 
 
כל מי שזקוק לטיפול פיזיותרפיה,המלצתי היא רק אחד ויחיד במקצועו - אילן נוחומוביץ 
אני מטופלת אצלו כבר שנה וחצי,בבעיית כתף קשה שמומלץ ע"י רופאים לנתח. 
 
יש לי רתיעה מניתוח ואילן מקל עלי את הכאבים הבלתי נסבלים ומאפשר לי לחיות חיים רגילים.
 
אילן אלוף במקצועו,רגיש ואוהב אדם שזמן הטיפול לא מהווה מגבלה מבחינתו.
משקיע באנשים את מיטב ידיעותיו ורגישותו
אדם טוב ומיוחד במינו זאת לדעתם של כל מי שזכה לקבל את טיפוליו.
 
אני מאחלת לאילן בריאות טובה,חיים ארוכים שיוכל להביא מזור ומרפא למטופלים.
 
נחמה רובין 
עומר   
10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

אי אפשר להתעלם כיום מטרנד הריצה. כמות הרצים ואירועי הריצה בארץ ובעולם …

האם ישנם גורמי סיכון לפציעות ספורט ברצים?

ריצה היא פעילות מבורכת שטומנת בחובה יתרונות רבים. למעשה כיום מתייחסים …

פציעות בזמן הכנה למירוץ, כיצד להישמר?

כיצד נקטין את הסיכוי להיפצע בזמן ההכנה למירוץ

כיום , לא ניתן להתעלם מהעליה העצומה בכמות האנשים שרצים ומשתתפים במירוצים …