כנסים

פיזיותר רצים למרחק: כנסים מקצועיים בתחום הריצה

בשנים האחרונות נראה כי ריצה הפכה לטרנד חם בעולם הכושר. מדובר בפעילות ספורטיבית נגישה ופשוטה שקל להתחבר אליה - לכן כמות האנשים שבוחרים להתאמן באמצעות ריצה רק עולה עם הזמן. מבלי ששמנו לב, מה שנראה כאופנה חולפת התהווה לחלק מאורח החיים של אנשים רבים בארץ וברחבי העולם.

בפיזיותר אנו מודעים ליתרונות הריצה ביצירת איכות חיים טובה. בהפקה משותפת יחד עם אבי דה פילוסוף וחווה גרו, אנו עורכים כנסים מקצועיים בתחום הריצה, תוך שילוב של חומר תיאורטי עדכני יחד עם סדנאות מעשיות. כל אלו מועברים על ידי מיטב אנשי המקצוע, המרצים ומאמני הריצה בארץ, כך שניתנת התייחסות רחבת טווח לכל התחומים החשובים הרלוונטיים לדוגמא: תורת האימון, פיזיולוגיה, תזונה, פיזיותרפיה, שיטות אימון ועוד.

הכנסים מתקיימים לאורך השנה ובכל פעם מתמקדים בתחום ספציפי, כגון: רצי אולטרה, רצי מרתון, רצים מתחילים וכבדי משקל, ילדים, רצי מרחקים קצרים ועוד.


run-for-your-lifeמוזמנים להירשם ולשריין מקום לכנס הבא: Run for your life # 2

כנס אינטראקטיבי וחינוכי המתמקד בתחום האולטרה. בכנס תיחשפו לטכניקות עדכניות וסוגיות רלוונטיות לנושא כגון: תכניות אימון, סדנאות חיזוק, תזונה ייחודית ועוד. הכנס יועבר על ידי מיטב המומחים המקצועיים, שיספקו לכם מידע חיוני ועדכני לאימונים ולריצת אולטרה מרתון מוצלחת.


למידע נוסף והרשמה צרו קשר

 
  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  אי אפשר להתעלם כיום מטרנד הריצה. כמות הרצים ואירועי הריצה בארץ ובעולם …

  האם ישנם גורמי סיכון לפציעות ספורט ברצים?

  ריצה היא פעילות מבורכת שטומנת בחובה יתרונות רבים. למעשה כיום מתייחסים …

  פציעות בזמן הכנה למירוץ, כיצד להישמר?

  כיצד נקטין את הסיכוי להיפצע בזמן ההכנה למירוץ

  כיום , לא ניתן להתעלם מהעליה העצומה בכמות האנשים שרצים ומשתתפים במירוצים …