תומר נובל

(BPT, MPT)

פיזיותרפיסט בעל וותק של 15 שנה, פיתח וקידם את מכון הפיזיותרפיה "בבית יונה" שבבאר שבע, לצורך מתן מענה גם לדיירים המקומיים וגם למגוון רחב של מטופלים מכל אזור הדרום.

מתמחה בפיזיותרפיה לספורטאים ממגוון רחב מאוד של תחומים. מלווה כבר זמן רב, את להקת הריקוד המקצועית "קמע" ובנוסף מלווה ספורטאים רבים מעולם הטניס, אתלטיקה, כדורסל, ריצה וטריאתלון, רכיבה ועוד.

מתמחה בטכניקות טיפול מנואליות רבות ומגוונות ונחשב מקצוען בתחומו.

בוגר תואר ראשון ושני בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון.

מוביל את פרויקט הדגל של פיזיותר ב"הידרולייף", מרפאת ספורט רב תחומית, יחד עם המרכז ההידרותרפי, שער הנגב. המרפאה נותנת מענה מקצועי ומקיף בכל תחומי השיקום ומסייעת לספורטאים לחזור לכושר מרבי במהירות. במרפאה אורתופד ספורט, בריכה הידרותרפית, חדר כושר מאובזר, סטודיו, מכון פיזיותרפיה וצוות רחב של עובדים מכל התחומים.

חי ונושם ספורט בכל רמ"ח אבריו, תוך התמקדות בענפים האירוביים ודגש על רכיבה, ריצה וטריאתלון. תומר הינו מאמן ריצה מטעם מרכז "שיאים".

משמש כבר שנים רבות כמרצה ומתרגל באוניברסיטת בן גוריון, במחלקה לפיזיותרפיה.

מנהל שותף ב"פיזיותר – בריאות למרחקים ארוכים", מרכז מקצועי בדרום העוסק בטיפולי פיזיותרפיה, שיקום וקידום אורח חיים בריא.

אני מאמין:

לכל אדם מגיעה הזכות לקבל טיפול אישי, מקצועי ויד מכוונת שתוכל לסייע במציאת הדרך הנכונה להחלמה. מבחינה פיזיולוגית, גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומיוחדת אך לעיתים הגוף גם חווה פציעות ובעיות המקשות על תפקודו היומיומי ועל הביצועים הגופניים.

עבור ספורטאים ואנשים הרואים בפעילות גופנית דרך חיים ומטרה, טיפולים פיזיותרפיים מקצועיים ומקיפים, אחרי פציעות על רקע שחיקה, טראומה או מצבים לאחר התערבות כירורגית, הם הכרחיים על מנת לחזור לשגרת החיים הרגילה ולאיכות חיים מרבית.

10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

אי אפשר להתעלם כיום מטרנד הריצה. כמות הרצים ואירועי הריצה בארץ ובעולם …

האם ישנם גורמי סיכון לפציעות ספורט ברצים?

ריצה היא פעילות מבורכת שטומנת בחובה יתרונות רבים. למעשה כיום מתייחסים …

פציעות בזמן הכנה למירוץ, כיצד להישמר?

כיצד נקטין את הסיכוי להיפצע בזמן ההכנה למירוץ

כיום , לא ניתן להתעלם מהעליה העצומה בכמות האנשים שרצים ומשתתפים במירוצים …