הצוות של פיזיותר

הכירו את הפיזיותרפיסטים הבכירים שלנו:

במרכז פיזיותר אנו יודעים להעניק חוויה טיפולית ייחודית ברמה גבוהה ובינלאומית. מנהלי המרכז הם פיזיותרפיסטים בכירים בעלי ניסיון וידע עשירים, המאפשרים לכם לקבל את הטיפול המדויק והאופטימלי ביותר. כל הפיזיותרפיסטים במרכז מוסמכים בתחומם ואחראיים להיות בתקשורת קרובה וטובה עם המטופלים שלהם.

מנהלי פיזיותר – נעים להכיר:

אילן נוחומוביץ

(BPT, MHA), בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה ותואר שני בניהול מערכות בריאות מטעם אוניברסיטת בן גוריון. ניהל שנים רבות את מרכז השיקום האמבולטורי ב"בית בלב" בעומר. מתמחה בשיקום מורכב, אורתופדיה ופציעות ספורט. מאמן שחייה ושחיין בנבחרת ישראל בעברו. מוביל את התחום השיקומי במרכז "פיזיותר". קראו עוד

תומר נובל

(BPT, MPT), בוגר תואר ראשון ושני בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. ניהל את מכון הפיזיותרפיה בבית יונה, מאמן ריצה, מלווה ומטפל בלהקת המחול "קמע", קבוצות אתלטיקה, טריאתלון וריצה באזור באר שבע והדרום. מומחה בשיקום פציעות ספורט ומחול. מרצה באוניברסיטת בן גוריון. מוביל את תחום ליווי קבוצות הספורט במרכז "פיזיותר". קראו עוד

אורי אלבר

(BPT, MSc), בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה ותואר שני במדעי הבריאות מטעם אוניברסיטת בן גוריון. מאמן ריצה, מאמן חדר כושר, הידרותרפיסט ומקדם בריאות ואורח חיים בריא. מתמחה בשיקום מורכב ובפציעות ריצה. מרצה באוניברסיטת בן גוריון וכן, מרצה ומעביר סדנאות לחברות, ארגונים, קבוצות ספורט ולקהל הרחב, במגוון תחומים לקידום אורח חיים בריא. מבצע חוות דעת משפטיות. מוביל את תחום קידום הבריאות בקהילה במרכז "פיזיותר". קראו עוד

הפיזיותרפיסטים שלנו – נעים להכיר:

אסיה סטרינוקובסקי

(BPT), בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה ולקראת סיומו של תואר שני בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. מאמנת כושר גופני בכירה, בעלת ניסיון רב בתחום וכן, מדריכת פילאטיס. הובילה את תחום האימון האישי במועדון הכושר "Great Shape" בבאר שבע. מזה מספר שנים מלווה בתהליכי ירידה במשקל, מאמנת אוכלוסייה מבוגרת ונשים בהיריון. מתמחה בשיקום פציעות ספורט ופציעות אורתופדיות. "מאמינה שלפיזיותרפיה ולספורט יש יכולות ריפוי, יחד או בנפרד. היכן שיש רצון יש גם דלתות חדשות, תפקידי הוא לפתוח את הדלתות ולהוביל את המטופל/מתאמן לדרך חדשה ובריאה".

ניר סער

(BPT), בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת אריאל. בעל ניסיון רב בשיקום נוירולוגי, נשימתי, אורתופדי והידרותרפיה. מתמחה בטיפול בפציעות ספורט, עבר הסמכה בשיטת "Fascial Manipulation". מתמחה בטיפול מיופסיאלי, טיפול במערכת שריר – שלד וטיפול בסחרחורות – שיקום וסטיבולרי. פיזיותרפיסט של "הפועל באר שבע" בכדורסל, פיזיותרפיסט בצה"ל וכן, פיזיותרפיסט במרפאת ספורט בשער הנגב. "מאמין שהבריאות הנפשית והגופנית שלובים זה בזה ועלינו לנסות לשפר את שניהם כדי לחיות חיים מאושרים ומלאים".

אסף דידי

(BPT), בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת אריאל. עוסק בתחום השיקום, פציעות ספורט ושיקום וסטיבולרי (טיפול בסחרחורות). עובד עם קבוצות הספורט של "אס"א בן גוריון" ו"הפועל באר שבע" בכדורסל. "עוסק בספורט כל חיי ומאמין שכל אדם צריך למצות את עצמו גם כאשר ישנן מגבלות רפואיות".

מירית כהן

(BPT), בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. הידרותרפיסטית מוסמכת. ניסיון רב בתחום השיקום ב"בית בלב" בעומר. פיזיותרפיסטית של "הפועל באר שבע" בכדורסל. מתמחה בשיקום אורתופדי ונוירולוגי, פציעות ספורט, שיקום לסת ושיקום ווסטיבולרי. "אני כפיזיותרפיסטית, מחויבת לקידום בריאות ואיכות חיים לכל אדם בהתאם ליכולתו ומצבו הרפואי, מאמינה כי עם עבודה קשה והשקעה, יחד עם ליווי והדרכה נכונים, ניתן להשיג כמעט כל מטרה שמוצבת בפנינו".

אולגה פלוטקין

(BPT), בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. מתמחה בשיקום אורתופדי ונוירולוגי. בעברה הנחתה קבוצות התעמלות רבות למבוגרים, בין היתר עסקה בהדרכת התעמלות לנשים בהיריון ולאחר לידה.
"מאמינה שטיפול פיזיותרפי טוב הוא שילוב של ידע וניסיון עם אמפתיה, רגישות ואמונה שכל אדם מסוגל לבצע שינוי באורח חייו".

טליה הירש

(BPT), בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת אריאל. ניסיון רב בתחום השיקום ב"בית בלב" בעומר. מתמחה בשיקום נוירולוגי, אורתופדי ושיקום ווסטיבולרי.

מרפאים בעיסוק - נעים להכיר:

ויקי דגני

(BOT), בוגרת תואר ראשון בריפוי בעיסוק מטעם האוניברסיטה העברית. מתמחה בשיקום נוירולוגי קוגניטיבי ותפקודי, שיקום פסיכיאטרי והידרותרפיה.
"מאמינה שטיפול משולב בכל האספקטים של האדם, יוביל לשיפור הבריאות הפיזית והנפשית וכתוצאה מכך לשיפור איכות החיים".

אנו גאים בכל הצוות המקצועי של פיזיותר שרואה את עבודתו כשליחות ומטפל בנאמנות, מקצועיות ואהבה בכל מי שנכנס בדלת. בנוסף למנהלי פיזיותר, נמצאים במרכז שלושה פיזיותרפיסטים מוסמכים, עוזרת פיזיותרפיה ומדריכת פילאטיס, מנהלת אדמיניסטרטיבית ומזכירה. תקשורת טובה היא המפתח להצלחה שלנו ושל המטופלים שלנו.

 

מוזמנים להיפגש עם הצוות המקצועי של פיזיותר
צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח להכיר ולתאם.
  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  אי אפשר להתעלם כיום מטרנד הריצה. כמות הרצים ואירועי הריצה בארץ ובעולם …

  האם ישנם גורמי סיכון לפציעות ספורט ברצים?

  ריצה היא פעילות מבורכת שטומנת בחובה יתרונות רבים. למעשה כיום מתייחסים …

  פציעות בזמן הכנה למירוץ, כיצד להישמר?

  כיצד נקטין את הסיכוי להיפצע בזמן ההכנה למירוץ

  כיום , לא ניתן להתעלם מהעליה העצומה בכמות האנשים שרצים ומשתתפים במירוצים …