הסיפור שלנו

כאשר חברות, מקצוע ותחביב מתחברים

איך לפעמים הכל מתחבר או לחלופין, האוכל הטעים באמת צריך להתבשל לאורך זמן על אש קטנה עד שכל הטעמים מתחברים ומתמזגים, ויוצרים שלם הגדול מסך מרכיביו.

הכל התחיל לפני כמעט 20 שנה, כאשר, יד הגורל זימנה את שלושתנו ללימודי הפיזיותרפיה, באוניברסיטת בן גוריון.

השותפים בפיזיותר

מצד אחד אנחנו מאוד שונים אחד מהשני ומנגד משלימים אחד את השני בהמון תחומים:

כולנו מאזור הדרום: אילן מאזור הבשור במושב שדה ניצן, אורי מעומר ותומר מפארן בערבה. כולנו מחוברים מאוד לדרום, גם ברמה המשפחתית אבל גם בגישה שאנחנו רוצים לקדם ולהביא את רמת השירות המקצועית והאיכותית ביותר לתושבי הדרום ולא לרוץ למרכז הרווי.

כולנו עוסקים בספורט ואף מאמני ספורט: תומר ברכיבה, אילן בשחייה ואורי בריצה, וכמו הטריאתלון שמשלב בין השלושה ומחבר ביניהם והשילוב הוא הרבה יותר מרק חיבור בין הענפים, ככה אנחנו מתחברים ומשלימים זה את זה בכלל ובדגש על פיזיותרפיה לספורטאים וליווי אישי וקבוצתי בכל מרחב הדרום.

כולנו עבדנו שנים רבות, כל אחד באופן עצמאי, עם ממשקים ופעילויות משותפות ומנגד כל אחד בכיוון שלו עד שההבנה הבשילה שהגיע הזמן לחבר בין החברות והאהבה הגדולה שלנו לספורט, לאורח חיים פעיל ובריא לבין המקצוע שלנו כפיזיותרפיסטים ושהתוצר של שלושתנו ביחד ייתן ערך מוסף שלא נוכל להשיגו בנפרד.

וכך גם אנחנו מביאים מעצמנו ומאהבתנו לעסק:

  • את החיבור לדרום
  • את האהבה לספורט ולאורח חיים בריא ופעיל
  • את האהבה לאנשים ולאפשרות לעזור לכל אחד ואחת להגיע למיצוע עצמי מקסימלי בהתאם למגבלות ובהתאם למטרות
  • את החברות והפרגון בינינו (עברנו לגור יחד באותו יישוב, בית קמה, ואנחנו בקשרים משפחתיים הדוקים) אנחנו מביאים לעבודה עם האנשים. כמו בחברות כך גם בעסק אנחנו באים עם מחויבות, התמדה, רצון לעזור ולסייע בכל דרך, זמינות, מסירות, וכמובן מקצועיות.
  • את האמונה והאהבה בדרכנו: עושים רבות למען הקהילה בהתנדבות לקידום אורח חיים בריא כולל הרצאות בבתי ספר, לקשישים, לסטודנטים , ארגון תחרויות ופעילויות ספורט קהילתיות, ועוד ועוד

ולסיכום:
פיזיותר הוקמה ע"י שלושה פיזיותרפיסטים שבחזונם רוצים לתת מענה מקיף, מקצועי ואישי לתושבי הדרום בכל תחומי אורח החיים הבריא, וזאת באמצעות טיפולי פיזיותרפיה, בליווי ומתן תמיכה לספורטאים גם ברמה האישית וגם ברמה הקבוצתית: אנו מלווים קבוצות רבות בכל הדרום, החל מהפועל ב"ש כדורסל, דרך להקת המחול "קמע" ודרך קבוצות ריצה, רכיבה וטריאתלון רבות, ובקידום ועידוד אורח חיים בריא ופעיל על-ידי העברת הרצאות, סדנאות, קורסים ואימון קבוצות ריצה.

10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

אי אפשר להתעלם כיום מטרנד הריצה. כמות הרצים ואירועי הריצה בארץ ובעולם …

האם ישנם גורמי סיכון לפציעות ספורט ברצים?

ריצה היא פעילות מבורכת שטומנת בחובה יתרונות רבים. למעשה כיום מתייחסים …

פציעות בזמן הכנה למירוץ, כיצד להישמר?

כיצד נקטין את הסיכוי להיפצע בזמן ההכנה למירוץ

כיום , לא ניתן להתעלם מהעליה העצומה בכמות האנשים שרצים ומשתתפים במירוצים …