אודות פיזיותר

פיזיותר: מומחים בקידום בריאות ואיכות חיים

ברוכים הבאים לפיזיותר - המרכז המקצועי והגדול בדרום לקידום בריאות, איכות חיים ומקסום יכולות של כל מתאמן בהתאם למצבו, רצונותיו ושאיפותיו. כאן בפיזיותר שמנו לעצמנו מטרה: לפעול תמיד למען בריאותכם ולקדם את איכות חייכם במקצועיות ובאהבה.

אנו מציעים שירותים מקצועיים של טיפול ושיקום ברמה גבוהה. המטופלים שלנו יודעים שהם בעדיפות ראשונה תמיד.

פיזיותרפיסטים, מסז'יסטים מקצועיים, מומחים בשיקום פציעות, מטפלים מומחים בבעיות התפתחות, מאבחנים ועוד – כולם כאן על מנת לסייע לכם בכל בעיה שאתם מעוניינים לפתור.

הניסיון העשיר של המומחים שלנו, מאפשר לכל אחד ואחת לקבל את הטיפול המדויק והנכון ברגישות, במקצועיות ולהגיע לשיקום מוצלח ובריאות אופטימלית.

תחומי ההתמחות שלנו:

1. שיקום פיזי: הרבה יותר מטכניקה

תהליך שיקום פיזי אינו חייב להיות מתיש וסיזיפי. בפיזיותר אנחנו דואגים שתהליך השיקום יהיה גם מעניין וגם מקצועי. אנו מודעים לכך שבריאות שלמה תלויה לא רק בטיפול הפיזי, אלא גם במצב הרגשי. לכן חשוב לצוות המקצועי שלנו לייצר אווירה חיובית הכוללת הקשבה והכלה בצורה מלאה לאורך כל התהליך, יחד עם מקצועיות בלתי מתפשרת.

צוות רחב של פיזיותרפיסטים המתמחים במגוון תחומים שיקומיים נמצא לשירותכם: פציעות ספורט, שיקום לאחר ניתוחים ופציעות אורתופדיות, שיקום נוירולוגי, טיפול בכאבים כרוניים, טיפול בבעיות התפתחותיות בגיל הרך, אבחון וניתוח ביומכני.

שיטות הטיפול מגוונות ומותאמות אישית לכל מטופל: טכניקות מנואליות (מקנזי, מאליגן), מגוון חבישות ( כולל KT), טיפולי אלקטרותרפיה, דיקור יבש ועוד.

הקליניקה, הממוקמת בבית יונה שבבאר שבע, נגישה ,זמינה ומאובזרת במיטב הציוד השיקומי. במקרים בהם המטופלים אינם יכולים לעזוב את הבית, אנו מעניקים טיפולי פיזיותרפיה בבית עם דגש על התאמת הבית, אבזור רלוונטי וקידום העצמאות והתפקוד של כל מטופל או מטופלת בביתם.

יש לכם פציעה שאתם צריכים לטפל בה? הצוות המקצועי של פיזיותר כאן למענכם.
פנו אלינו ונשמח לחזור אליכם בהקדם

2. ליווי קבוצות ספורט: התכנית המלאה

הצלחה של קבוצת ספורט נקבעת על ידי גורמים רבים. אחד הגורמים החשובים הוא תכנית אימונים מסודרת המותאמת בדיוק לקבוצה ולחבריה. בפיזיותר אנו יודעים לתפור את תכנית הליווי המלאה והמדויקת לכל קבוצה, בהתאם לדרישותיה וצרכיה, ולספק במקצועיות ובמסירות את המעטפת המקצועית הרלוונטית החל מליווי משחקים, תחרויות ומחנות אימונים, דרך טיפולי פיזיותרפיה שוטפים במכון ובמגרש.

מיטב אנשי המקצוע שלנו, מעבירים גם הרצאות וסדנאות מעשיות בתחום חיזוק שרירי, יציבה נכונה, שיווי משקל, מתיחות וסגנון ריצה.

מובילים את הספורטאים שלנו לתוצאות טובות יותר

בפיזיותר אנו מבצעים אבחון ביומכני מקיף ומקצועי של מצבם הפיזי של הספורטאים לצורך בדיקת כשירות, הפחתת פציעות הספורט וקיצור תקופת השיקום הנדרשת כתוצאה מפציעות. האבחון והטיפול מבוססים על הסתכלות רחבה ומקיפה לטווח ארוך על כל ספורטאי או ספורטאית, מצבם וצרכיהם, שמטרתה להחזירם לפעילות רציפה ללא כאב או מגבלה אחרת.

בפיזיותר אנו דואגים לשמור על קשר ישיר ושוטף עם המאמנים לתיאום מרבי ועדכון שוטף - כך אנו מובילים את הספורטאים להביא תוצאות טובות ויעילות הרבה יותר ואף לסייע במניעת הישנות פציעות או כאבים.

רוצים לשפר תוצאות? צרו איתנו קשר עכשיו וחזקו את הקבוצה שלכם עם פיזיותר

3. Well Being בקהילה:

רווחת הקהילה חשובה מאוד לשמירה על אורח חיים בריא לטווח הרחוק. כשמסתכלים על קהילה כדבר שלם, עולים שלושה נושאים עיקריים המשפיעים על שלמותה: רמת החיבור לסביבה, היכולת לחיות בבריאות והיכולת להתקיים באיכות חיים. בתכניות המקצועיות של פיזיותר לקהילה, אנו משלבים את שלושת הגורמים הללו, במטרה לקדם את הקהילה לאורך חיים בריא ואיכותי בצורה המיטבית.

הטמעת תכנית בריאות לכל סוגי האוכלוסייה

בפיזיותר אנו מטמיעים תכניות בריאות ומיצוי עצמי בקהילה לצורך שילוב, קידום ושימור אורח חיים בריא לאורך זמן. במסגרת תכניות אלו אנו מעבירים הרצאות וסדנאות במגוון תחומים כגון: אימון נכון ומבוקר, עקרונות לבניית תכנית אימון, ענפי פעילות מומלצים, תזונה נכונה, אנטומיה ופיזיולוגיה, פיזיולוגיה של המאמץ, פעילות גופנית בקבוצות אוכלוסייה ממוקדות (לדוגמא: ילדים ונוער, אוכלוסייה מבוגרת), ארגונומיה והפחתת עומסים ביום יום, שיפור שיווי משקל והפחתת הסיכון לנפילות בקשישים ועוד.

אימון כושר לקבוצות ויחידים

בפיזיותר קיימות קבוצות אימון גופני במגוון תחומים: ריצה, טריאתלון, פילאטיס ועוד, לצורך רכישת יכולת גופנית בסיסית, הבנת עקרונות הפעילות הגופנית ושימור אורח חיים פעיל ובריא. אנו מעבירים ימי עיון וקורסים בתחום הריצה, הכשרת מאמנים ומתאמנים. בנוסף מנהלים פרויקטים קהילתיים ביניהם: פרויקטים להפחתת סיכון לנפילות בקשישים, פרויקטים שמטרתם הטמעת עקרונות בפעילות גופנית נכונה בנוער, בניית תכניות אימון לרץ הבודד ועוד.

 

עוד לא מאוחר: התכניות המקצועיות של פיזיותר מחכות במיוחד בשבילכם.
קדימה, עשו את הצעד הראשון וצרו איתנו קשר

 
   

  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  10 טיפים איך להתחיל להתאמן חכם

  אי אפשר להתעלם כיום מטרנד הריצה. כמות הרצים ואירועי הריצה בארץ ובעולם …

  האם ישנם גורמי סיכון לפציעות ספורט ברצים?

  ריצה היא פעילות מבורכת שטומנת בחובה יתרונות רבים. למעשה כיום מתייחסים …

  פציעות בזמן הכנה למירוץ, כיצד להישמר?

  כיצד נקטין את הסיכוי להיפצע בזמן ההכנה למירוץ

  כיום , לא ניתן להתעלם מהעליה העצומה בכמות האנשים שרצים ומשתתפים במירוצים …